مسئولیت اجتماعی هلدینگ سگال

 

کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار

 

            

یکی از اصلی ترین دلایل آسیب های اجتماعی در کشورمان موضوع بیکاری می باشد، که بخاطر نداشتن مهارت و توانایی کافی جوانان، مانع جذب و اشتغال بکار آنها می گردد. موضوعی که راه حل های مفیدی برای آن وجود دارد و کارگاه عملی مهارت آفرین برای فارغ التحصیلان و دانشجویان، یکی از همین راه حل های کارآمد است.

ایجاد اشتغال برای افراد جامعه بخصوص جوانان در تمام جوامع یکی از دغدغه های اصلی می باشد. در جوامعی همانند کشورمان که نسبت نیروی کار جوان به سایر افراد دارای وضعیت بسیار طلایی می باشد و کم نظیر است و این نسبت خود می تواند عامل اصلی پیشرفت و افزایش سرانه تولید ناخالص ملی باشد.

قطعا با یک اتحاد ملی و تدوین برنامه های کلان و مشخص در راستای اشتغال زایی و افزایش سرانه تولید ناخالص داخلی نه تنها بیکار نخواهیم داشت بلکه با ثروت افزایی ملی می توان در راستای بالا بردن سطح زندگی جوانان ایرانی حرکت نمود.

 

{ هلدینگ سگال در راستای مسئولیت اجتماعی خود؛ کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار و مولد همراه با توانمندسازی جوانان را در دستور کار قرار داده است }

 

 

معرفی اجمالی هلدینگ سگال

هلدینگ سگال ضمن بهره گيري از توانمندي گسترده شرکتهای تابعه در زمينه هاي مختلف علمي، فني و مدیریتی، در زمينه مشاوره، اجرا و نظارت پروژه هاي مرتبط بصورت تخصصي خدمات مختلفی را با هدف توسعه صنایع، علوم و فناوری ارائه می نماید.

پیوندها

عضویت در خبر نامه

برای عضویت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید:


logo-irannsr
logo-samandehi
وب نویسان