معرفی هلدینگ سگال

معرفی هلدینگ سگال

 

معرفی هلدینگ سگال:

 

   هلدینگ سگال با نام گروه بین المللی تحلیلگران علوم سگال با شماره ثبت 339437 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده که به صورت تخصصي در حوزه فناوری اطلاعات، مشاوره، آموزش، تحقیقات علمی و پژوهشی در کلیه ی زمینه ها و همچنین تحقیق، انتقال، بومی سازی دانش فنی و تکنولوژی در راستای ایجاد بستر مناسب برای گسترش و توسعه در عرصه علم و فناوری و استقرار ساختار مدیریت دانش در سازمان ها فعال مي باشد. همچنین با هم افزايي پتانسيل شرکت های گروه و به‌ کارگیری استانداردهای جهانی از طریق توسعه‌‌ی فناوری های نوین و دانش روز جهان توانسته است در مدت زمان کوتاه، جایگاه خاصی دست یابد.


چشم انداز :

 

  • برترین تولید کننده سیستم های هوشمند با بهره گيری از دانش روز دنيا .
  • برترین ارائه دهنده راهکارهای نوین مديريتی به سازمان ها بر اساس هوش تجاری (BI).
  • برترین صادر کننده فناوری و کسب سهم بازار ویژه در عرصه بين المللي خصوصا خاورمیانه و کشورهای آسیای میانه.
  • برترین مجری دوره های تخصصی آموزشی با همکاری مراکز عالی آموزشی بین المللی و دانشگاه های مطرح جهان.

 

بیانیه ماموريت :

 

       ماموريت هلدینگ سگال افزايش سهم از بازار جمهوری اسلامی ايران و بین الملل با بهره گيري از تجارب موفق جهاني وشيوه هاي نوين مديريتي است. شرکت هاي اين گروه با راهبرد ايجاد تمايز و تمرکز در بازار توانسته اند پوشش و حمايت مناسبي را براي فعاليت هاي يکديگر ايجاد کنند و با اتکاء به قابليت هاي محوري خود موفق به اجراي پروژه‌هاي مختلفي گردند که بسياري از آنها در شمار طرح‌هاي ملي و کشوري محسوب مي‌گردد. 

معرفی اجمالی هلدینگ سگال

هلدینگ سگال ضمن بهره گيري از توانمندي گسترده شرکتهای تابعه در زمينه هاي مختلف علمي، فني و مدیریتی، در زمينه مشاوره، اجرا و نظارت پروژه هاي مرتبط بصورت تخصصي خدمات مختلفی را با هدف توسعه صنایع، علوم و فناوری ارائه می نماید.

پیوندها

عضویت در خبر نامه

برای عضویت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید:


logo-irannsr
logo-samandehi
وب نویسان